![](https://media.oneman.gr/onm-images/LL_Podcast_Article_Photo-15.jpg)
24Media Creative Team
Ο Τάσος Τρύφωνος νιώθει ότι στον Αδύναμο Κρίκο κάνει stand up comedy
O αγαπημένος παρουσιαστής και ραδιοφωνικός παραγωγός επισκέπτεται το podcast της Μίνα Μπιράκου.
- 11 ΙΟΥΝ 2021
Άλλη μια πολύ δυνατή εβδομάδα. Έχει (ακόμα λίγο) Roland Garros και πολύ, πολύ Euro. Και είναι ωραία τα παιχνίδια. Ο παρουσιαστής του Πιο Αδύναμου Κρίκου, Τάσος Τρύφωνος το ξέρει καλά και επισκέπτεται το Been There, Done That για να το διατυμπανίσει.